Shopping Cart
Your Cart is Empty
Quantity:
Subtotal
Taxes
Shipping
Total
There was an error with PayPalClick here to try again
CelebrateThank you for your business!You should be receiving an order confirmation from Paypal shortly.Exit Shopping Cart

BAŠ JE LEPO BITI DETE

it's nice to be a kid

Učiteljica Tanja Vrečko


Teacher Tanja Vrečko

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2020/2021.

SMEŠNE PRIČE I PESME (poezija, mlađi uzrast) -

literarni konkurs DKCB


III MESTO: Bogdan Stojadinović i Nenad Stojadinović

POHVALE: Nikolina Minić i Milica Milutinović

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2019/2020.

VII FESTIVAL DEČIJE POEZIJE "MALI POBEDNIK"


I MESTO: Minja Đurica

II MESTO: Una Mišić

XIV MEĐUNARODNI FESTIVAL "DJEČIJE CARSTVO"


I MESTO: Minja Đurica i Una Mišić

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:


II MESTO: Elena Jevtić, Ivona Jevtić i Maja Ostojić


III MESTO: Mina Dubak

OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:


I MESTO: Ivona Jevtić


III MESTO: Elena Jevtić

ĐAČKI PESNIČKI SUSRETI - opštinsko takmičenje učenika mlađih razreda

II MESTO: Dunja Knežević

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2018/2019.

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:

I MESTO: Elena Jevtić i Ivona Jevtić

II MESTO: Lara Gromilić, Dunja Knežević i Lara Nerić

III MESTO: Đorđe Vukelja i Mina Dubak

KENGUR BEZ GRANICA


POHVALA: Mina Dubak i Lara Nerić


MISLIŠA


III NAGRADA: Mina Dubak, Ivona Jevtić i Lara Nerić


POHVALA: Elena Jevtić i Una Mišić

RADOVIĆEV VENAC - literarni konkurs

PRVA NAGRADA - Dunja Knežević (pesma "Imam slobodu")

ZBORNIK RADOVA - Lara Gromilić (pesma "Imam slobodu")

II FESTIVAL DEČIJE POEZIJE "MALI POBEDNIK"

III MESTO: Una Mišić

FINALISTI: Dunja Knežević

ZBORNIK RADOVA: Dijana Mandarić, Dunja Knežević, Elena Jevtić, Ivona Jevtić, Lara Gromilić, Una Mišić i Una Mrdalj

XVII MEĐUNARODNI FESTIVAL POEZIJE DECE PESNIKA "IZDANCI"

III MESTO: Dunja Knežević

POHVALA - Una Mišić (pesma "Zaljubljene rukavice")

SPECIJALNA NAGRADA ZA NAJKREATIVNIJI RAZRED - III/4

ŠKOLSKO ATLETSKO TAKMIČENJE

PRVO MESTO - Mina Dubak

TREĆE MESTO - Miloš Tomić

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2017/2018.

TREĆA NAGRADA - Una Mišić

Finalista - Dunja Knežević


Radovi uvršteni u Zbornik radova - Una Mišić, Dunja Knežević, Lara Nerić

PRVA NAGRADA - "Bila jednom jedna ljubav",Una Mišić

TREĆA NAGRADA - "Lepo je voleti",Ivona Jevtić

PRVA NAGRADA - "Bila jednom jedna farma",Lara Nerić

POHVALA - "Pismo Deda Mrazu", Una Mišić

TREĆA NAGRADA - Tadija Bijelić (likovni rad)

TREĆA NAGRADA - "Bila jednom jedna pesma", Una Mišić

ZBORNIK RADOVA - "Bila jednom jedna farma", Lara Nerić

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2016/2017.

PRIRODA JE MOJ SVET - literarni konkurs (za prvake)

PRVO MESTO - Lara Gromilić

POHVALJENE - Lara Nerić i Una Mišić


MOJ UČITELJ I JA - međunarodni foto konkurs

TREĆE MESTO - Maša Perepeliuc (u konkurenciji starijih razreda)

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2015/2016.

  • TAKO MI JE PRIČALA MOJA BAKA - literarni konkurs
  • PRVA NAGRADA - Antonija Nastić
  • TAKMIČENJE IZ KLAVIRA
  • PRVO MESTO - Nađa Miković
  • DRUGO MESTO - Antonija Nastić
  • MOJA BABOLAT PRIČA-organizacija sajta "Mali igrači"
  • Nagrađen tekst "Moj susret sa Novakom Đokovićem" Ivana Markovića
  • KRALJEVSTVO BIJELIH RADA-međunarodni literarni konkurs
  • Pesma Antonije Nastić uvršćena je u zbornih radova ovog konkursa.
  • ĐURĐEVDANSKI FESTIVAL DJEČIJE PESME BANJALUKA 2016
  • Komponovana pesma i izvođena pesma Ivana Markovića
  • Literarni konkurs "TABLA FEST"
  • PRVO MESTO - Maša Perepeliuc
  • POHVALJENA - Nađa Miković
  • Literarni konkurs "KREATIVNA ČAROLIJA"
  • Božidar Lipovac - finalista konkursa
  • ČITAM, PA ŠTA - opštinski nivo takmičenja
  • Maša Perepeliuc
  • KENGUR BEZ GRANICA - međunarodno matematičko takmičenje
  • POHVALJENI: Ivan Marković, Petra Miladinović, Ognjen Božić i Danilo Avramović
  • ČITALAČKA ZNAČKA
  • POLOŽILI: Ognjen Božić, Elena Eskić, Anđela Živković, Simona Računica, Nađa Miković, Petra Miladinović, Maša Perepeliuc, Ivan Marković, Antonija Nastić, Katarina Đuretić
  • POSEBNO POHVALJENI: Ognjen Božić, Antonija Nastić, Simona Računica i Nađa Miković
  • POSEBNO POHVALJEN DNEVNIK RADA: Maša Perepeliuc

PRVA GRUPNA NAGRADA - Elena Eskić, Mina Smoljanović, Uroš Marković i Maša Perepeliuc

DRUGA NAGRADA - Đorđe Jovanović


  • OKRUŽNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE
  • DRUGO MESTO - Simona Računica
  • TREĆE MESTO - Nađa Miković
  • U KNJIGAMA STANUJU JUNACI -nagradni likovno-literarni konkurs biblioteke "Čika Jova Zmaj"
  • POHVALJEN - Đorđe Jovanović
  • OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:
  • PRVO MESTO - Simona Računica, Elena Eskić i
                     Nađa Miković
  • DRUGO MESTO - Mina Smoljanović
  • TREĆE MESTO - Petra Miladinović
  • AUTORI PESAMA OBJAVLJENIH U ZBORNIKU RADOVA - Tara Ostojić, Ognjen Božić, Antonija Nastić i Đorđe Jovanović
POHVALJENA PESMA - "Moja kućica, moja slobodica", Nađe Miković


PRVO MESTO - "Gumica", Antonija Nastić

UČESTVOVALI I OSVOJILI u toku školske 2014/2015.

Učestvovali smo na mnogim takmičenjima i konkursima. Vrednim i predanim radom, novih i kreativnim idejama, uspeli smo da osvojimo mnoštvo pohvala i nagrada.

1. OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE:


PRVO MESTO - Simona Računica


TREĆE MESTO - Elena Eskić


POHVALA - Mina Smoljanović, Ognjen Božić i Ivan Marković


2. MEĐUNARODNO MATEMATIČKO TAKMIČENJE "KENGUR BEZ GRANICA"

TREĆE MESTO - Ognjen Božić


POHVALA: Simona Računica, Elena Eskić, Dimitrije Koković, Ivan Marković, Petra Miladinovi, Nađa Miković


3. LITERARNI KONKURS "OSMEH BOSONOGOG DETINJSTVA"


PRVO MESTO - Maša Perepeliuc


TREĆE MESTO - Nađa Miković


4. LITERARNI KONKURS "MALI POBEDNIK"


TREĆE MESTO - Ivan Marković


POHVALJENI I OBJAVLJENI RADOVI U "ZBORNIKU RADOVA" - Elena Eskić, Đorđe Jovanović, Jana Popović, Simona Računica, Nikša Vraneš, Milena Rosić, Anđela Živković, Maša Perepeliuc, Antonija Nastić


5. "ČITALAČKA ZNAČKA"


POSEBNA POHVALA - Elena Eskić, Nađa Miković, Petra Miladinović


POLOŽILE - Anđela Živković, Antonija Nastić, Simona Računica


6. LIKOVNI KONKURS " SRPSKE NARODNE BAJKE U STRIPU"


POHVALA - Nađa Miković, Antonija Nastić, Elena Eskić


7. LITERARNI KONKURS "KAD BIH BIO/LA MALI/A PRINCEZA


PRVO MESTO - Antonija Nastić


8. LITERARNO-LIKOVNI KONKURS "TABLA FEST 15"


DRUGO MESTO - Antonija Nastić ( literarni rad )


POHVALA - Milena Rosić ( likovni rad )


9. LIKOVNO-LITERARNI KONKURS "RADIONICA BASNOPISACA"


PRVO MESTO (literarni rad) - Antonija Nastić


PRVO MESTO (likovni rad) - Maša Perepeliuc


10. LITERARNI KONKURS "IZDANCI"


SPECIJALNA NAGRADA - Nikša Vraneš


POHVALA - Božidar Lipovac, Đorđe Jovanović, Antonija Nastić



11. MY ENGLISH BOOK 2015.


Rad ušao u 50 najboljih radova u konkurenciji osnovaca i srednjoškolaca - ANTONIJA NASTIĆ

0